CoderDojo - Začínáme zase v září!

Termín akce:
19.9.2024 - 12.12.2024
Typ akce:
akce pro veřejnost
Místo konání:
Makerspace dílna, Prokešovo náměstí 7, levé křídlo radnice
Lektor:
Sabina Kramná
Max. počet účastníků:
10

Pokud máte doma malého zájemce o počítače, programování a tvorbu her či aplikací, neváhejte a přijďte se k nám přidat. Na CoderDojo se děti setkají s dalšími stejně nadšenými vrstevníky a společně se budou učit základům programování. Vedeni zkušenými mentory budou moci pracovat na různých projektech podle svých zájmů. Ať už je to tvorba vlastní hry, programování robotů nebo třeba vytváření webových stránek, v CoderDojo je prostor pro všechny nápady!

Klub je určen pro děti od 8 (ukončená první třída) do 17 let. Scházet se budeme na adrese Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, Prokešovo náměstí 7, 702 00 Ostrava (levé křídlo Nové radnice, v makerspace MSVK). Klub se koná každý sudý čtvrtek, 15:30-17:00, od 19. 9. 2024.

Co se děti v tomto školním roce naučí? V prvním pololetí se zaměříme na objevování světa programování, kódování a výukových robotů. Druhé pololetí bude patřit rozvoji kreativity a podnikavosti, naučíme se prototypovat. Budeme také rozvíjet tvůrčí činnost dětí, které si zkusí vymyslet a vytvořit nějaký vlastní projekt.

Přihláška: https://www.msvk.cz/data/kalendar-akci/pozvanky/421/prihlaska-do-coderdojo-zari.pdf

Do přihlašovacího formuláře prosím uveďte jméno dítěte a kontakt na rodiče/zákonného zástupce. Přihlášky prosím zasílejte na e-mail: sabina.kramna@msvk.cz

Copyright © 2009 - 2024 Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě