Bezpečné chování v kyberprostoru

Termín akce:
18.10.2023 09:00-14:00
Typ akce:
akce pro veřejnost
Místo konání:
Městská knihovna Frýdek-Místek, pobočka Místek
Lektor:
Ing. Vladimír Lazecký a Mgr. et Mgr. Bc. Hana Vitásková
Rozsah:
4 vyučovací hodiny
Max. počet účastníků:
50

Další pokračování loňského úspěšného semináře Aktuálně v kybersvětě - Bezpečné chování v kyberprostoru, který se konal v říjnu ve Frýdku-Místku. Vhodné pro loňské i pro nové účastníky. 

Cílem semináře je seznámit posluchače víc do hloubky se základními hrozbami v kybernetickém prostoru a se zásadami bezpečného chování v kybernetickém prostoru. Posluchač získá povědomí o jeho vlastní roli při řešení kybernetické bezpečnosti a možnostech, jak může rizika úspěšného kybernetického útoku snížit.  

Lektorka Hana Vitásková působí jako expertní konzultantka a lektorka se specializací na sociální engineering, osobní bezpečnost a analýzu sociálních vazeb, sociálních vztahů a na psychologii chování. Mimo oblast sociálního inženýrství se specializuje i na problematiku GDPR, vykonává funkci pověřence GDPR u několika desítek školských zařízení v ČR.   https://viavis.cz/ 

Seminář je financován z Národního plánu obnovy. V rámci vykazování budeme před akcí účastníkům zasílat Google formulář se sběrem osobních údajů (datum narození, pohlaví, věk). Počet míst je omezen, proto prosíme o včasné omluvení případné absence ze semináře, aby mohl být nabídnut dalším zájemcům. 

Copyright © 2009 - 2023 Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě