Neučte blbě! aneb Lektorské dovednosti pro začátečníky

Termín akce:
16.10.2023 09:00-15:00
Typ akce:
akce pro veřejnost
Místo konání:
Městská knihovna Frýdek-Místek, pobočka Místek
Lektor:
PhDr, Tomáš Langer
Rozsah:
6 vyučovacích hodin
Max. počet účastníků:
10

Seminář pro začínající lektory. Tématy budou: příprava lektora na výuku, evaluace a hodnocení ve vzdělávání, problémové situace ve vzdělávání dospělých, moderní metody vzdělávání, práce lektora se skupinou a odbourávání trémy z veřejného projevu.  

PhDr. Tomáš Langer je lektorem a konzultantem firemního vzdělávání, lektorem na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a Vysoké škole AMBIS, šéfredaktorem časopisu Firemní vzdělávání a expertem Evropské platformy pro vzdělávání dospělých EPALE. www.tomaslanger.cz 

Seminář je financován z Národního plánu obnovy. V rámci vykazování budeme před akcí účastníkům zasílat Google formulář se sběrem osobních údajů (datum narození, pohlaví, věk). Kurz je určen pro pracovníky kulturního a kreativního sektoru (včetně pracovníků knihoven) a je pro účastníky zdarma. Dejte nám prosím vědět, pokud jste se přihlásili a nemůžete se zúčastnit. Uvolněné místo nabídneme dalším zájemcům. Počet míst je omezen, proto prosíme o účast jen 1 zástupce z jedné instituce. Děkujeme.

Copyright © 2009 - 2023 Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě